DOLINARJEVA IN MEGLIČEVA ČETRTI

datum: 04.10.2017

Andreja Dolinar in Barbara Meglič četrti v ekipni konkurenciV športni dvorani Tri lilije v Laškem so se  4. septembra 2017 zaključili boji 15. evropskega prvenstva v namiznem tenisu za športnike invalide. V ekipnih tekmovanjih je slovenska reprezentanca dosegla najboljši rezultat v ženski konkurenci, kjer sta Andreja Dolinar in Barbara Meglič osvojili nehvaležno četrto mesto. V odločilni tekmi za bronasto odličje (kategorija 4-5) sta športno priznali premoč nemški dvojici - Sandra Mikolaschek & Lisa Anna Maria Hentig (2:0). Zmagala je dvojica Srbije, drugo mesto je osvojila Rusija.
Bojan Lukežič in Primož Kancler
V moški ekipni konkurenci je dvojec Bojan Lukežič & Primož Kancler (kategorija 3) klonil v četrtfinalu. Boljši je bil švedski dvojec Alexander Öhgren & Victor Sjöqvist (2:0)
Našo reprezentanco je s pomočnikom Ožbejem Poročnikom vodil trener Darko Kojadinovič.